"Prvý polčas chalani podcenili. Druhý boli už aj hostia unavení, podpísalo sa pod to aj teplé počasie. Musíme pokračovať v našej efektivite, to nás trápilo veľmi dlho aj počas sezóny a som rád, že teraz nám to vychádza," vyjadril sa v pozápasovom rozhovore Hugo Pavek.



































